22 Mart 2013 #1701749

Türk Telekom Bağlantı Sağlanmamasına Rağmen Fatura Aynı Tutar Geldi!

İstanbul'un Esenler ilçesinde 2012 yılı sonu başlanan kentsel dönüşüm projesini kapsayan bir yerde oturuyordum. Bu proje başladıktan sonra Türk Telekom kablo bağlantılarının koptuğu söylendi. Tamam yeni kablo döşememekte haklılar olabilirler çünkü orası yıkılacak fakat yaklaşık 45 gün boyunca "ev telefonu" ve buna bağlı olan "internet hizmeti" mden faydalanamadım.


Buna rağmen faturalar aynı ücretlerle gelmeye devam etti. Bununla ilgili daha önce "Bayrampaşa Türk Telekom Müdürlüğü" nden bir yazı göndermiştim fakat 1 aydır herhangi bir haber alamadım. Hizmetin bana sağlanamadığı günlerin ücretlerini talep ediyorum.

Onur 307 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Onur Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön