21 Eylül 2013 #2024222

Türk Telekom Bağlantı Kutusunu Takmadı!

TTNET ile 8 Eylülde hatırladığım kadarıyla sözleşme imzaladım.Apartmanda sistemde internetin uygun olduğunu söyleyip bir hafta içinde bağlanacağı söylendi ancak sonrasında eve geldiklerinde uygun olduğunu söylemelerine rağmen bağlantı kutusunun olmadığını söylendi.


Bunun üzerine bağlantı kutusu için Gayrettepe Türk Telekom'da başvuruda bulundum gene aynı şekilde bir haftada bağlanılacağı söylendi.


Bir hafta sonrasında kutunun bağlanıldığına dair teyit aldım ancak TTNET görevlileri eve geldiklerine bağlantı kutusunun takılmadığını belirtiler. Neredeyse yaklaşık 2 haftalık bir süreç işledi ve neredeyse en ufak bir gelişme olmadı. Kısa sürede sonuç alınmazsa yasal yolları deneyeceğim.

Uğur 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön