30 Ağustos 2013 #1983775

Türk Telekom Bağlantı İçin Hala Bekletiyor!

Şebeke bağlantısı 4 aydır kurulmadı diye şikayet yazdım. Türk Telekom'dan gelen cevaba istinaden Çekmeköy belediyesi ile iletişim kurdum ve belediye Telekom'un ilettiği gibi ruhsat ya da izin vermemelerinin söz konusu olmadığını ve benim gibi yanlış bildirilen vatandaşlarında kendilerini aradığını söyledi.


Artık köylerde internet var, hızla gelişen Çekmeköy gibi bir ilçede, 4-5 aydır internet ve telefon bağlantısı bekliyor olmamız kesinlikle kabul edilecek gibi değil. Üstüne bu şekilde yanıltıcı bilgi verilmesi, yanıltılmak çok çirkin, bu sorunu nasıl çözmeyi planlıyorsunuz? Bu yanlış bilgilendirmeyi nasıl izah edeceksiniz?

Arzu 59 Okunma

Cevaplar

  • Arzu04 Eylül 2013

    Konu hakkında hala bir dönüş olmadı ?

  • Arzu02 Eylül 2013

    Hala cevap gelmedi, kimse aramadı!!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Arzu Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön