02 Ekim 2013

Türk Telekom Aylardır İtirazıma Cevap Vermiyor!

Ev telefonum hesaplı hattı. Türk Telekom müşteri hizmetleri arayıp size daha avantajlı teklifimiz var dedi. 1 yıl kalma sözü vererek 9 ay indirimli 3 ayda ev avantaj 100 aboneliği verdiler. İlk ay faturam hesaplı hat 15 civarı öderken yeni paket 16 civarı olması gerekirken 23 buçuk geldi, sonra indirimli.


Aylardır itiraz ediyorum. Türk Telekom Küçükyalı'da başvurumda özel servisler dendi. Sonraki itirazımda hesaplıdan geçişte görüşen temsilci ev avantaj 100 paketin bu ay normal sonra indirimli demiş diye söyleniyor ama ben 15 öderken nasıl 23 buçuğu kabul edebilirim?


Böyle bir mantık yok. Aylardır itirazım var cevap bile olmuyor. Ben arayıp sorunca olumsuz farklı cevaplar veriliyor. Yetkili aramıyor. Yeter artık!

Tülay 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2013

    Sayın Tülay Dokumacı, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Döne AYNUR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön