03 Kasım 2014

Türk Telekom Aylardır Hat Çekilmesini Bekliyoruz!

Türk Telekom Ümraniye Müdürlüğüne 26.08.2014 tarihinde yeni binamıza hat çekilmesi için başvurdum. Aradan geçen zamana rağmen ne bir arayan oldu ne de hat çekildi. Bir çok kezde müşteri hizmetlerine kayıt bıraktım ancak yine elle tutulur bir cevap alamadım. Hangi yüzyılda yaşıyoruz anlamadım? Daha ne kadar beklememiz gerekecek acaba? Yetkililerden hat çekilmesini rica ediyoruz artık bakılıyor cevabını duymak istemiyorum. Biran önce şebeke hattının binamıza çekilmesini bekliyoruz.

Metin 82 Okunma

Cevaplar

  • Metin04 Aralık 2014

    Halen sorunumuz çözülmemiştir.Ağustos ayından bu yana yaklaşık 4 aydır hiçbir gelişme yok. 2015 Türkiyesinde İstanbul gibi bir ilin en büyük ilçelerinden Ümraniyede halen binamıza şebeke çekilmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Kasım 2014

    Sayın Metin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön