14 Temmuz 2017
Yorum Yap
#8849223

Türk Telekom Avea Taşıma Sırasında Yaşanan Mağduriyet

Kurumsal hatlarımızı Aydın' da Türk Telekom Avea 'ya taşıma sırasında, bayii personelinden kaynaklı taahhüt bilgilerinin girilmemesi sonucu yüklü faturalarımız mevcuttur. Bayiye ulaştığımızda personel iş yerimize gelmiş taahhüt bilgilerini girmiş ama geçmiş fatura düzeltmesi yapılmamıştır. Sorunun çözümü noktasında 2 ay bekletmeden sonra lakayıt tavırlar sonucu olumsuz yanıt aldık faturalarımızı ödemek zorunda kaldık...


1- her şey istedikleri imzayı alana kadar. Sonrası onların keyfine kalmış.


2- Avea genel müdürlükte yanlışı görmesine rağmen çözüm noktasında sorumluluk almaması işin en sinir bozucu tarafı. Dağ başında mı yaşıyoruz? Avea ve Türk Telekom yetkilileri kendinizi ne yapmaya çalışıyorsunuz?

Hayrettin 953 Okunma

Cevaplar

  • Hayrettin14 Temmuz 2017

    Hat Taşıma İşlemi İçin İşyerimizi 3 Personelle Ziyaret ediyorsunuz ama yanlışınızı kabul etmenize rağmen hatanızı telafi etmek yerine insanlarla dalga geçiyorsunuz.! Sorunun düzeltilmesi adına yüzlerce arama yapmama rağmen elemanınız dalga geçer gibi abi böyle bir durumun düzelme şansı yok diyebiliyor. Yani sen paşa paşa bu faturaları ödemek zorundasın demeye getiriyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler