23 Kasım 2017 #9813834

Türk Telekom Avea Ödenmemiş Fatura Olmamasına Rağmen Hattımı İptal Etti

Avea hattımın borcunu iki kredi kartına birden otomatik ödeme talimatı vermişim. Kredi kartımdaki ödememin şüpheli olduğu sebebiyle kartımı kapattım ve faturalar açığa çıktı. Açığa çıkan faturaları ödememe rağmen ve 4441444 numaralı telefondan borcumun olmadığını teyit etmeme rağmen önce tek taraflı sonra çift taraflı olarak hattım aramalara kapatıldı.


Şu an 5-10 senelik hattım iptal edildi. Soruyorum sistemde bir borç görünmüyor. Neyse dedim taahhüt borcunu da ödedim başka bir hat ve numara ücreti de ödeyerek aldım. Şimdi de icra edeceklerine dair mail gönderdiler. Müşteri hizmetlerini aradım varsa bir borç ödeyelim. Borç yok. İcra maili de görünmüyor. Yetkili birisinin geri dönüş yapmasını bekliyorum.

Durmuş 1.854 Okunma

Cevaplar

  • Durmuş23 Kasım 2017

    22.06.2017 tarihli 50***34 numaralı telefonuma ait 22,25 TL ödenmemiş faturam dolayısıyla icra takibi yapılmaması için tarafına mail yoluyla hatırlatma mektubu gönderildi. Bu fatura bankalardan ödemeye kalktığımda görünmüyor. 444 1 444 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arıyorum. Ödenmemis faturanız yok diyor. Göremediğim bir faturayı nasıl ödeyebilirim. Konuyla ilgili defalarca telefon etmeme rağmen telefon hattım iptal edildi. Ulaşılamadım, numaramı kaybettim, yeni hat almak için ücret ödemek zorunda kaldım. Defalarca şikayet kaydı oluşturttum. Yetkili birileri sorunu gidermedi. Göremediğim bir faturayı nasıl ödeyeceğim. Şimdi bir de icra ile uğraşmak istemiyorum. Telefonla görüştüğümde tarafına mail ile bilgilendirme yapıldığı bile görünmüyor dendi.

  • Durmuş23 Kasım 2017

    Dün tekrar müşteri hizmetlerini aradım. 22,25 TL 22.06.2017 tarihli fatura varmış dedim. Sonunda bulundu fatura. Daha önce defalarca aramama rağmen sistemde kayıtlı borcunuz görünmüyor dendi. Sisteme yansıtılmadığı için ben faturayı ödeyemedim. Sisteme yansıtılması için beni arayacaklarmış. Daha önce en az 5 kez şikayet kaydı oluşturulmasına rağmen hiç geriye dönen olmadı. Şu an sisteme fatura yansısın ki faturamı ödeyeyim diye beklemedeyim. Hala telefon bekliyorum. Sırf kendilerinin sisteme yansıtmamış oldukları fatura yüzünden hattım iptal edildi. Taahhüt bozmuş olduk ceza ödedikfatura borcu dahil 96 TL'yeni hat aldım 32 TL. Eski numaramdan oldum. Simdi de icraya vermekten bahsediliyor. Bekliyoruz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön