20 Temmuz
Yorum Yap
#10680588

Türk Telekom Avea Kapsama Alanı Yetersizliği ve Fatura!

Avea müşteri hizmetlerine online işlem merkezlerinden iki adet talep açtım. İlk talepte, faturalı paketim 29 TL olmasına rağmen neden her ay 33,50 TL fatura kesildiğini sordum. Cevaben, onlar da bana; ne için kesildiğini söyleyin cevap verelim.! Demişler. Hatta bunun için size detay fatura gönderelim diyerek, bu vesile ile de şu kadar keselim diye akıllıca bir öneride bulunmuşlar. :) Evet, sorduğum soruyu bana sorarak üstelik tekrar para kazanmayı da planlayarak gösterdikleri üstün zeka sebebiyle kendilerini tebrik ettim. Sorunu çözmezlerse gerekli mecralara taşıyacağımıda belirttim. Sonrasında çağrı atıp kapattılar, sizi aradık ulaşamadık, siz bizi arayın diye de mesaj gönderdiler. İletişimde son nokta.


Diğer talepte, günümün büyük kısmının geçtiği iş yerinde ya görüşme yapamadığımı ya da görüşmelerimin kesildiğini, yarım kaldığını belirterek kapsama alanı ile ilgili sorunu kendilerine ilettim ve çözüm istedim. Buna cevaben konuyla ilgileneceklerini belirtmişler. Tabii ki herhangi bir sonuç alamadık. Şimdi, konuyu burada paylaşıyorum ki operatörün yetersizliği ve müşteri hizmetlerinin lakaytlığı bilinsin, benim çektiğimi başkaları çekmesin.


Çözüm mü, tabii ki onlar çözmek istemiyorlar. Ben operatör değiştireceğim. Cayma bedeli ödemeyeceğim. Tüketici Mahkemesi, dava, gerekirse insan hakları mahkemesine kadar gider.

Fatih 1.956 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler