21 Ekim 2017 #9711025

Türk Telekom Avea Durduk Yere 30 TL Kontörümü Yedi!

Türk Telekom Avea faturasız hat sahibiyim 12 Ekim tarihinde 30 TL'lik kontör yükleme işlemi gerçekleştirdim Ziraat Mobil Şubeden normalde kontör yüklediğimiz zaman otomatik olarak paket yenileniyordu dopdolu 3 GB paketi kullanıyorum her ay sabit olarak yeniliyor süresi dolunca bu sefer yapmayacağı tutmuş, internete girdim 1 TL gitti hemen kapadım interneti sonra liralarınız bitecektir diye SMS geldi bir baktım ki 40 kuruş kalmış 30 TL'den.


Müşteri hizmetlerini aradım ilgilenip kontörümü geri yatırma zahmetinde bulunmadılar, sanki film izledik, şikayetçiyim. Türk Telekom Avea benimle iletişime geçsin ve kontörümü geri yatırsınlar, müşteri hizmetleri ilgilenmiyor. Çalışma var diyorlar yükleme işlemlerinizi göremiyoruz diyorlar yüzüme kapanıyor telefonlar.

Melike 813 Okunma

Cevaplar

  • Melike28 Ekim 2017

    Bugün tekrar aradım müşteri hizmetlerini benim yükleme yaptığıma dair dekontu faks gönderip yollamam gerekiyormuş Türk Telekom'a ne saçmalık sen 30 TL'yi durduk yere kes ben sana faks göndereyim oldu sistemde gözükmüyormuş işlemlerim nasıl bir sisteminiz var sizi her yere şikayet edeceğim!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön