21 Şubat 2013 #1646032

Türk Telekom Avcılar Müdürlüğü Çalışmıyor!

Avcılar telekom müdürlüğüne Ttnet sözleşmesi yapmak için 26.12.2012 tarihinde başvuru yaptık. Hala sözleşmeyi sisteme giremediler. Ttnet müşteri hizmetlerine şikayet bildirdik arayan soran yok. Merak edip aradık cevap sizi aradık ulaşamadık mesaj attık.


Arama zahmetinde bulunan arkadaş telefonuma çağrı atıp kapattı sırf konuyu kapatmak için aradık olsun diye mesaj hele hiç gelmedi. Bide kendilerini savunup bizi suçlu durumuna koymaya çalışıyorlar. yaptığımız Sözleşme nosu şu diyorum zahmet edip evraklarına bakmıyorlar birde ayaklarına çağırıyorlar. Avcılar müdürlüğünde müdür dahil çalışan varsa sözleşmeyi yapın bi zahmet.

Ümit 209 Okunma

Cevaplar

  • Ümit21 Ağustos 2014

    Mükemmel ilgisizlik.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön