07 Kasım 2013

Türk Telekom Asılsız Borç!

Akşam eve geldim, posta kutumda bir zarf açtım baktım Türk Telekom yollamış. Yaklaşık 3 sene önce İstanbul'da çile çeke çeke kapattırdığım hattıma, borç yazıp şimdi tüm faizlerini silmişler onu söylüyorlar. Gelin diyorlar tatlıya bağlayalım, yok artık dedim yani. Hatta kapattırırken problemlerle kapattırdığım bu hizmet. Meğersem bitmeyen cinstenmiş.


Hatırlıyorum, normal ev telefonu ve interneti istememe rağmen ADSL çubuk göndermişlerdi, halbuki ben hiç talep etmemiştim. Sonra kapattırırken onun parasını almaya çalıştılar falan.
Şimdi söylemek istediğim. " Sayın Türk Telekom ailesi, lütfen bu aslında var olmayan borcumu siliniz, ve sildiğinizi bana teyit ediniz. Huzurumu kaçırıyorsunuz. "!

Selim 83 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Kasım 2013

    Sayın Selim Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön