08 Ocak 2015

Türk Telekom Arızayı Neden Yapmak Zor Geliyor?

0282 758 2*** No..'lu abonesi olduğum Türk Telekom hattından yaklaşık bir yıldır, her ay faturayı ödememe rağmen hizmet alamamaktayım. Defalarca Türk Telekom arızaya bildirmemize rağmende ne yazık ki hattaki arıza giderilmedi. Arızanın kendi imkanlarınızla gidermeniz gerektiğini, ancak bir haftadır beklemekteyim.


Konunun kurumunuz tarafınızdan değerlendirilmesi, alınacak sorunun inandırıcılıktan uzak olmayan değerlendirmesinin de tarafıma elektronik postam aracılığı ile, bununda tıpkı iletişim özgürlüğü gibi anayasal bir hak olduğunun bilincinde olan bir kurum olduğunuz inancı ile gereğini arz ederim.

Şenol 1.456 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2015

    Sayın Şenol Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön