21 Haziran 2014

Türk Telekom Arızayı Kendi İmkanlarımızla Çözmemiz Bekleniyor!

Sürekli arızalı telefonumuz ve her defasında başvuruyoruz sonuç olarak bize atılan mesaj: "Mahalinizden kaynaklı olduğu için kendi imkanlarınızla gidermeniz gerekmektedir."

Ben kendi imkanlarımla nasıl gidereceğim? Teknik servis değil misiniz siz gidermek zorundasınız sorunumu! 2 gün fatura gecikti mi azrail kesiliyorsunuz başımıza!

Yıllardır resmen çile çekiyoruz mücadele ediyoruz hep kusurlu hatlar. Arayanlar ulaşamıyor sağlıklı bir şekilde. sürekli cevap verilmiyor diye şikayetler geliyor arayanlardan. Sorunumun kökten çözülmesini talep ediyorum Türk Telekom'dan.

Zülküf 498 Okunma

Cevaplar

  • Zülküf'nin Teşekkür Mesajı21 Haziran 2014

    Teşekkür ederim Pelin hanım alakanız ve geri aradığınız için. dediğiniz gibi çözüm bulacağınızı ümit ederek bekliyoruz.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Haziran 2014

    Sayın Zülküf Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

  • Zülküf21 Haziran 2014

    konu ile ilgili sonuna kadar üstüne gideceğiz Türk telekom'un. gerekirse hakkımız olan bütün hukuki işlemlere yasalar çerçevesinde başvuracağız. an ve an görüşmeler hakkında bu başlık altında bilgilendirme yapılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön