23 Ocak 2014 #2252208

Türk Telekom Arızamı Gidermiyor

Aralık ayı başında sokağımızdaki kablolar değiştirildi ve fiber kablo döşendi. O tarihten beri hem belirttiğim telefon numarası hem de faks olarak kullandığımız 212635**** numaralı hat arızalı. Hatlarda sorun yok diyorlar, ücretiyle dışarıdan eleman getirtiyoruz, hatlarda sorun var diyorlar.


İki aydır yukarıda belirttiğim numara parazitli. Faksı ise hiç kullanamıyoruz. Tam 5 defa (son ikisinde extra ücretini ödemeyi kabul ediyorum, gelip bina içinden kontrol etsinler dedim).


Sorun şu ki, çağrı merkezi arıza kaydını yapıyor, derhal mesaj geliyor arıza kaydınız alındı diye. 2 gün sonra sorununuz çözüldü diye mesaj atıyorlar, ya da 5 saniye sonra kesilen sesli kayıt gönderiyorlar. Sonuç sıfır!

Abdulhalim 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Abdulhalim Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön