24 Mayıs
Yorum Yap
#10475376

Türk Telekom Arıza Sorunu!

05/04/2018 tarihinde kullandığımız internet koptu. Arıza kaydı verdik. 2gün ne arayan ne soran. 3. gün arıza ekibinden bir arkadaş adres için aradı. Sonrasında yine ses yok. 5.gün arıza ekibinden arkadaşı (cepten aradığı için numara göründü) arayıp "Durum nedir? " diye sorduğumuzda, altyapı kablolarının su aldığını, sokağımızın genelinde bir arızanın olduğunu söyledi. 16/04/2018 tarihinde ise internetimiz çalışmaya başladı.
Müşteri hizmetlerini arayıp 13 gün boyunca kullanmadığımız internetin faturasını tam mı ödeyeceğimizi sorunca; faturadan düşüleceği söylendi. Talep açıldı, aranacaksınız dendi. Ne arayan var ne soran var. Fatura tam ödendi. Aradık hayırdır diye? Arızaya 1 gün içinde müdahale edildiği için fiyat düşümü yapılamaz dendi. Ne zaman müdahale edildiği mi ne zaman çözüldüğü mü önemli olan. Altyapı kaynaklı 13 günlük faturayı neden ödüyorum.

Aydin 492 Okunma

Cevaplar

  • Aydin07 Haziran

    İşletmeci, belirtilen durumların yanında, kendisinin altyapı sağlayıcı veya bir başka kurum kuruluştan aldığı hizmetlerde oluşan aksamalar veya üçüncü şahıslarla kurum veya kuruluşların sebep olduğu hizmet sürekliliğini veya tesisini engelleyen etkenler nedeniyle HİZMET'in sağlanamamasından ve altyapıda meydana gelen arıza ve aksaklıklar nedeniyle HİZMET'in sağlanmasında yaşanacak performans problemlerinden ve kayıplarından da sorumlu değildir. Abone, söz konusu hallerde işletmeci’den herhangi bir hak ve tazminat talebinde bulunmayacaktır. Hata bizim adsl kullanmak için bu keyfe keder sözleşmeyi imzalamak ve "Geri iade edilir" "Uygun görülmedi" gibi cümleleri duymak vatandaşın kaderinde var demek ki. Tek kelimeyle bu bizim "ayıbımız"

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler