14 Temmuz 2015

Türk Telekom Arıza Neden Giderilmiyor?

İstanbul Çağlayan Eğitim Sokak'tan yazıyorum sokağımızda 4 gündür bütün Türk Telekom hatları, kesik şikayet oluşturmaktan bıktık karşımızda muhatap bulamamaktan bıktık. Her fırsatta reklamlarda kendini öven Türk Telekom nerede? Burada insanların ekmeğiyle oynanıyor yazıktır günahtır hala hatlarımız çalışmamaktadır. Buna bir son verin sayın Türk Telekom.

Tarık 311 Okunma

Cevaplar

  • Tarık15 Temmuz 2015

    Bakın bir kurum düşüninki adım telekom olsun ve herfırsatta bunla övünsün ama telfonda giderirmeyen arıza için muhatap bulamayın 4gün dur İstanbul Kağıthane eğitim sokakta hiçbir hat hala çalışmıyor ne gelen var ne giden ne de karşımızda bir muhatap tebrikler Türk Telekom ne kadar güzel çağı yakalamışsınız.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Sayın Tarık Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön