23 Ocak 2014 #2251608

Türk Telekom Arıza İle İlgilenmiyor!

Yaklaşık her hafta yaşadığım ve buna karşılık defalarca bıraktığım arıza kayıtlarından sonra en sonunda 7 gündür ev telefonum çalışmıyor ve internet hizmeti alamıyorum çözüm olarak sunulan koca bir "0" muhatap bulamıyorum arıza kayıtlarım gerek 121 gerek sms gerek ise mail yoluyla bölgesel arıza gerekçesi ile alınamıyor. Ne arayan var ne de soran.


Bundan önce de sokağımızda telefon kablolarının yerlerde olduğu ve en ufak yağışlarda gürültü ve kopmalar olduğunu mail atarak 5 kez bildirdiğim halde bir tek şikayetime dahi geri dönüş yapılmadı. Bağlı bulunduğum GOP Türk Telekom müdürlüğü ve Küçükköy arızaya kadar şahsen gittiğim halde bir çözüm alamadım.


Günümüzün en önemli aracı olan iletişimde Türk Telekom'un bu keyfi ve rakipsiz vurdum duymazlığı karşısında sadece sabrediyorum.

Özcan 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Özcan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön