22 Şubat 2013

Türk Telekom Arıza Gidermede Çok Kötü!

Yaklaşık 3 hafta telefonlarım kesik kaldı en sonunda yapıldı ancak bu sefer de internet hattımda sorun var. son iki ayda Telekom dan çektiğim sıkıntıları hiç bir şeyde yaşamadım.Hizmetleri çok kötü.Arayıp arızamı bildirdim ertesi gün bana dönüş yapıldı. Bugün ya da en geç yarın olacağını söylediler ama hiç bir şey yapmadılar.

Tekrar şikayette bulundum.Bundan önce müşteri hizmetlerinden arandığımda kullanmadığım zamanların fatura iadesi yapılacağını söyleyen görevli sizi en kısa zamanda arayıp işleminizi gerçekleştireceği dedi ama o da aramadı.Türk telekom gerçekten hizmette ve verdiği sözlerde çok kötü. En kısa zamanda bu konuyla ilgili gerekli yerlere başvurup hakkımı savunacağım ...

Koray 24 Okunma

Cevaplar

  • Koray26 Şubat 2013

    Evet müşteri hizmetleri bana mail attı.Mail de aynen şu yazıyor! www.sikayetvar.com üzerinden TTNET’e iletmiş olduğunuz aboneliğinize ilişkin yapılan kontrollerde, bağlantınızla ilgili TTNET kaynaklı sorun bulunmadığı ve uzun süren bağlantılarınız olduğu görülmektedir. Benim bağlandığımı indirilen ve gönderilen verilerden kendileri bilir.22 şubat cuma günü ttnet'ten gelen teknik servis merkezde bağlantımın boş görüldüğünü hatanın ordan kaynaklandığını söylediler ve o gün internertim yapıldı.Böyle bir cevap olamaz bunu kabul etmiyorum.Eğer benim o tarihlerde uzun süreli kullanımım söz konusu ise bunu ispatlasınlar faturamın 2 katını ödemeye razıyım.Ben hayatımda böyle bir şey görmedim.Ve bu yapılanı her yerde yazmaya devam edeceğim.Ayrıca ses kayıtlarınız da mevcuttur elinizde kaç kere konustuğum ve hatanın nerden kaynaklı olduğunu personelleriniz de söylüyor.Bunları incelemeden kalıp mesajlarınızı ilgilendik diye yollamayın lütfen. Gerçekten öok ama çok kötü bir hizmetiniz var. Bunu bir kez daha belirmeden geçemeyeceğim...

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön