16 Şubat 2013

Türk Telekom Arıza Giderildi Diye Mesaj Atılıyor!

Ocak ayı içerisinde telefon görüşmelerinde gürültü ve Ttnet internet bağlantılarımda kopmalar başladı. Sebebi ise eve gelen kablo üzerindeki ek yerindendi. Hem 4440375 hem 121 hem de 4441444 numaralarını sırayla defalarca aradım. Bunların hepsine de arızanın sebebini açıkça söyledim. Ancak; 121 deki kayıt için ev telefonu aranılarak "hattınız sağlam" denildi.


4440375 "arızanız giderilmiştir" diye smsler geldi. Tekrar arayıp "hattımdaki kopmaları görüyor musunuz?"dediğimde "evet, 2-3 dakikalık aralıklarla kopuyor" dediler. "O zaman hangi akla hizmet arızamın giderildiğine dair sms geliyor" dediğimde "tekrar arıza kaydını açalım, ilgili birimlere kablo ile alakalı sorunu bildirelim" dediler.

Mustafa 552 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa20 Şubat 2013

  İnsanlarla testis geçmeyi bırakın. Nerede bu cevap hani nereye yazdınız? www.sikayetvar.com yönetimi ve üyeleri; telekom yetkilisi beyefendinin "açıklama tarafınıza yapıldı" yazısı tamamen yalan dolandır. Bilgilerinize.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

  Sayın Mustafa Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Recep AYKAN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

 • Mustafa18 Şubat 2013

  Sayın Recep Bey, Sitedeki 700 karakter sınırlamasından dolayı konunun devamını yazamamıştım. İsterseniz ben devam edeyim. Zira birimlerinize iletmiş olmanız iyi güzel ama ben o birimlerin çalışma sistemini iyi biliyorum. Hiç zahmet etmeyin. "tekrar arıza kaydını açalım, ilgili birimlere kablo ile alakalı sorunu bildirelim" dediler. Ama daha telefonu kapar kapamaz 5 dakika bile geçmeden "arıza kaydınız kapatılmıştır" diye sms gönderildi her seferinde. Güzel güzel konuştum olmadı. Ters ters, sinirli konuştum olmadı. Bir türlü anlatamadım, anlamadılar. Yapılacak tek şey kablodaki ek yerinin düzeltilmesiydi. Olmadı. 12-13 gün sürdü mücadelem. Sonra "sebebini bilmediğim" bir şekilde o telefon kablosu ek yerinden kopuverdi. Tekrar 121 e arıza kaydı bıraktım ve 2 gün sonra gelip kabloyu komple değiştirdiler. Şimdi herşey normale döndü. Keşke diyorum o ilahi kopma olayı en başta olsaymış. Boş yere kendi kendime sinirlerimi zıplatıp durmuşum.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

  Sayın Mustafa Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Recep AYKAN Müşteri İlişkileri Uzmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön