18 Ekim 2018
Yorum Yap
#11043489

Türk Telekom Archer C5v Modem Arızası!

Türk Telekom fiber net müşterisiyim, evime bağlantı yapan teknisyenler üzerinde Türk Telekom logosu bulunan TP-Link marka Archer c5v model modem bağladılar evimde internetim var ancak online olarak oynadığım Armored Warfare isimli oyunu oynayamıyorum. Oyuna cep telefonumu modem olarak kullandığım zaman sorunsuz giriş yapabiliyorum ancak fibernet üzerinden bağlanamıyorum.


Bu sorunu iletmek ve destek almak için önce TTNET müşteri hizmetlerini aradım temsilci bana söz konusu modemin bağlantıları ile ilgili destek verebiliyoruz başka bir destek veremiyoruz dedi ve beni TP-Link'in modem destek hattını aramam için yönlendirdi. Bu destek hattını aradığımda da modemin TP-Link modemi olduğunu ancak bu modemin TTNET için özel üretilen bir modem olduğunu tüm alt yap desteğinin TTNET tarafından yapılacağını tarafıma söyledi.


Dolayısıyla ben tekrar TTNET müşteri temsilcisi ile görüştüğümde saygısız konuşmalarla bana oyun yönetici ile konuşabileceğimi (oyun ile ilgili sorun olmadığını tüm sorunun modemden kaynaklandığını açıkça anlatmama rağmen) söyledi görüşmenin sonunda ben sorunun modemden kaynaklandığını ve değişmesini talep ediyorum diye bitirince arıza kaydı açıldı ve hala herhangi bir düzeltme girişiminde bulunulmadı, elimde bulunan modemin değiştirilmesini talep ediyorum.

Ekrem Ekrem 731 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem20 Ekim 2018

    1793052540 numaralı müşterinizim yukarıda bildirdiğim arızada hizmet umaramı yazmamışım ilgilenilmesini istiyorum

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler