03 Kasım 2014

Türk Telekom Apartmanımızın 1 Aydır İnternet Ve Telefon Bağlantısı Yok!

Başvuru aylar öncesinden yapılmasına rağmen yeni apartmanımızın hala internet hattı yok. Bina sakinleri telefon ve internet hizmeti alamamaktadır. Hiçbir yetkili bilgi vermemeksizin bekliyoruz. Lütfen apartmanın sistemini kurup internet ve telefon hattını aktif hale getirin.

Ali 93 Okunma

Cevaplar

 • Ali14 Temmuz 2015

  Evet tam bir seneyi geçtik hala şehrin ortasına internet gelmedi. Büyük medya kuruluşlarına ve gazetelerin iletişim sayfalarına konu ile ilgili mesajlar bıraktım. Rezillik bunun adı sene 2013 de başvuru yapılmış 2014 de cevap gelmiş 2015 1. ayda internet hattınız bağlanacak diye 2018 8. aydayız hala 21 kişi mağdur hala hat bağlanmadı.

 • Ali19 Kasım 2014

  sorunuma çözüm üretilemedi apartmana internetin gelebilmesi için bize 1 sene kadar beklenmesi söylendi.

 • Ali19 Kasım 2014

  firma hiç bir şekilde çözüm üretemedi apartmanımız 2015 yılına kadar internet hattı ve telefon hattı olmayacakmış

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Kasım 2014

  Sayın Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön