01 Ekim 2015 #3839016

Türk Telekom Apartmanda Başka İnsanlarında Kullandığı Ana Kutunun Bozuk Olduğunu İddia Ediyor

Ankara Bağlıca Mahallesine tam 5 defa başvuru yapılmasına rağmen bir Telekom hattı çekilememiştir. Türk Telekom her defasında bir şeyin bozuk olduğunu iddia edip gitmiştir. Örneğin ana kutu ile daire arasında kablonun kopuk olduğu iddia edilerek haber bile verilmeden başvurumuz iptal edilmiş.


Akabinde inşaat firmasının yetkilisi gözümüzün önünde Türk Telekom'un kopuk olduğunu iddia ettiği kabloya telefon bağlayıp konuşmuştur. Yıl 2015 Başkent Ankara ülkemizin en nadide kurumu, kablonun kopuk olup olmadığını bilmiyor, ama Dünyayı 8 defa dolaşacak fiber döşediğini iddia edebiliyor. Ankara'da bu hizmet böyle ise ülkenin diğer bölümlerinde dumanla haberleşiliyor olmalı.

Ozan 58 Okunma

Cevaplar

  • Ozan'ın Teşekkür Mesajı10 Ekim 2015

    Sorunumuzu ilgili bir şekilde çözdükleri için TT yetkililerine teşekkür ederiz.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2015

    Sayın Ozan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Burcu POLAT Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön