23 Eylül 2013 #2025316

Türk Telekom Apartmanda Bağlantı Kutusu Yok Ve Hala Bağlamadı!

İnternet sağlayıcısı evimize geldikten sonra bağlantı kutumuzun olmadığını söyledi. Bunun üzerine Türk Telekom'un Gayrettepe Müdürlüğünde bağlantı kutusu başvurusunda bulundum apartmana takılacak olan bu internet altyapısını sağlayan kutunun Türk Telekom yetkililerince bağlanacağı söylendi.


Bir hafta sonra teyit için aradığımda bağlandığı söylendi fakat 3-4 gün sonra gelen internet yetkilileri kutunun halen kurulmadığını belirttiler. Bunun üzerine Türk Telekom'a şikayette bulundum bana bu konuda geri dönüş yapılacağı belirtildi lakin henüz dönüş yok. En kısa sürede bağlanılmazsa Türk Telekom ile ilgili yasal süreci başlatacağım.

Caner 147 Okunma

Cevaplar

  • Caner24 Eylül 2013

    İnternet sağlayıcısı evimize geldikten sonra bağlantı kutumuzun olmadığını söyledi. Bunun üzerine Türk Telekom'un Gayrettepe Müdürlüğünde bağlantı kutusu başvurusunda bulundum apartmana takılacak olan bu internet altyapısını sağlayan kutunun Türk Telekom yetkililerince bağlanacağı söylendi. Bir hafta sonra teyit için aradığımda bağlandığı söylendi fakat 3-4 gün sonra gelen internet yetkilileri kutunun halen kurulmadığını belirttiler. Bunun üzerine Türk Telekom'a şikayette bulundum bana bu konuda geri dönüş yapılacağı belirtildi lakin henüz dönüş yok. En kısa sürede bağlanılmazsa Türk Telekom ile ilgili yasal süreci başlatacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Caner Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. www.sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Caner Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön