09 Ocak
Yorum Yap
#9995760

Türk Telekom Apartmanda Altyapı Olmadığı İçin 24 Daireye'de İnternet Bağlanamıyor!

Apartmanın altyapısı 1 yıldır yapılmıyor. İnternet bağlatamıyoruz. Edremit Türk Telekom kablo şefi Selçuk bey çok yoğunluk olduğunu söyleyip geçiştiriyor. Fakat partilerden tanıdıkların telefonuyla halledildiğini duyuyoruz. Lütfen yardımcı olun. Ailem ve apartmandaki diğer 23 daire mağduruz.

Tamer 958 Okunma

Cevaplar

 • Tamer08 Ocak

  Apartmanımız da altyapı olmadığı için internet bağlanamıyor. Türk Telekom edremitten kablo şefi Selçuk beye kadar ilettik fakat sıra var diyerek 1 yıldır apartmanın önündeki direkten apartmana alt yapıyı bağlamıyorlar. Çevreden siyasi tanıdıklarını araya sokarak halledenleri duyuyoruz. Lütfen sizde bizim sesimizi duyun. 24 daire sizden yardım bekliyor.

 • Tamer08 Ocak

  yardımlarınızı bekliyorum

 • Tamer08 Ocak

  Lütfen lütfen

 • Tamer08 Ocak

  Apartmanımız da altyapı olmadığı için internet bağlanamıyor. Türk Telekom edremitten kablo şefi Selçuk beye kadar ilettik fakat sıra var diyerek 1 yıldır apartmanın önündeki direkten apartmana alt yapıyı bağlamıyorlar. Çevreden siyasi tanıdıklarını araya sokarak halledenleri duyuyoruz. Lütfen sizde bizim sesimizi duyun. 24 daire sizden yardım bekliyorum.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler