27 Ağustos 2013 #1978285

Türk Telekom Ankara Yenişehir Çalışanları İşlerini Yapmıyor!

Türk Telekom Ankara Yenişehir dıştan çok güzel içi klimalı güzel kokan nezih bir yer. Fakat personel babasının bakkalını işleten çocuklar gibi lakayıt ve kontrolsüz. 26.08.2013 saat 16:45 işlerim için sıra numarası aldım. Fakat ilk işlemimin ne olduğunu anlayamadılar T***** Bey'e, N******* Bey'e, İ** Bey'e tekrar işlem yaptığım yere İ** Beye, A***** Beye gittim... Allah razı olsun A***** bey çözdü problemi.


Diğer işlem ise Üniversiteli Kampanyasından faydalanmak istedim. 20 dk bekledikten sonra ellerinde modem olmadığını söylediler. T***** bey modem yoksa ne yapalım dedi. Hangi modem varsa onu verecekler tabi ki. Bunları kontrol eden çekindikleri hiçbir şahıs yoktu ortada gayet ciddiyetsiz ve müşteriye sen diye hitap ettiler.

Serdar 83 Okunma

Cevaplar

 • Serdar28 Şubat 2014

  Memur zihniyetiyle çalıştıkları için takım elbiseli 50 adam 1 kişilik iş yapmıyor

 • Serdar15 Eylül 2013

  Hiç bir çözüm ve geri dönüş olmadı. Cevap vermiş olmak için yazmışlar

 • Serdar06 Eylül 2013

  beni arayıp bilgi aldılar. bakalım gerçekten bir değişme var mı önümüzdeki hafta yeniden gideceğim aynı şubeye

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Sayın Serdar Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön