28 Ağustos 2013 #1980491

Türk Telekom Altyapı Yetersizliği!

Ben İstanbul Gazi Osman Paşa'da ikamet etmekteyim. 2 ay önce sadece bir kaç sokak öteye taşındım taşındığım bina 0 yeni bina eski oturduğum yerde yalın İnternet kullanıyordum, taşınınca naklini istedim. Fakat oturduğum binada telofon kutusu olmadığından nakil gerçekleşmedi.


Türk Telekom'a bu şikayetimi belirttiğimde Türk Telekom alt yapı bütçesini kısıtlı tutuyor. Sizin orası fiber internet kapsamında olduğundan bekleyeceksiniz deniliyor. Benim şikayet ettiğim ve merak ettiğim konu şu; Ben ücra bir yerde değilim İstanbul gibi metropol bir şehrin en kalabalık ilçeslerinden birindeyim. Gazi Osman Paşa gibi bir yerde iletişim hakkım kısıtlanıyor, bu nasıl bir şey.

Hilal 118 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Hilal Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön