19 Mart 2014

Türk Telekom Altyapı Sorunu Çözemiyor!

Yaklaşık 4 aydır Türk Telekom altyapı sorununa çözüm bulamıyor. Anında cevap veriyorlar ilgileneceğiz diyorlar. Aslında laf çok icraat yok bir firma.


Haritada şehrin tam ortasında olan İzmir Yeşilyurt'taki evime fiberi geçtim ADSL bile bağlamıyorlar.
Reklamlarda Şahan ile Aytek ile milleti uyutuyorlar. Firma altyapı konusunda acziyet boyutunda ilgisiz ve lakayttır.


Millete hizmet etmeyen bu firmanın isiminde Türk yazmasından dolayı rahatsız oluyorum. Önerim altyapı sorununu falan çözmeleri değil isimlerindeki Türk sıfatını kaldırıp Telekom olarak anılmalarıdır.

Onur 99 Okunma

Cevaplar

  • Onur24 Mart 2014

    ilgili alaka sıfır çözüm sıfır bile değil eksi 1000

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2014

    Sayın Onur Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön