18 Nisan 2013 #1750485

Türk Telekom Altyapı Hizmeti Verilmiyor!

Türkiye'nin 3. büyük şehri İzmir Buca ilçesinde Buca Yıldız Mah.de ikamet etmekteyim. 6 aydır yeni aldığımız ve toplam 16 hanenin olduğu binamıza ne telefon ne de internet bağlatamıyoruz. Defalarca ilgili Telekom müd. dilekçe verdik verdikleri cevap hep aynı "hat şebeke bağlantısı için beklemek gerekiyor.


"Telekom , aynı zamanda kamu hizmeti veren bir kuruluş , 6 aydır ve daha ne kadar bekleyeceğimiz meçhul iken reklamlarınızla tüm ülkeye ulaşmış gibi bilgi vermeniz son derece yanlış. Bırakın fiber interneti, normal internet dahi alamıyoruz. Bunun nedeni nedir?Telekom karlılık ölçütüyle mi hareket etmektedir?5 metre ilerimdeki bina da bu mevcutken biz neden yararlanamıyoruz?

Mürüvet 139 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Mürvet Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön