09 Eylül 2013 #2001247

Türk Telekom Altyapı Eksikliğinden Hizmet Alamıyorum!

Yaklaşık 1 ay önce taşınmış olduğum sitede Türk Telekom aboneliğini devretmek için başvurumu hem internet üzerinden hemde telefon üzerinden gerçekleştirdim. Diğer hattın kapanmasının ardından yeni taşınmış olduğum yere devrini gerçekleştirecek çalışan eve geldiğinde binaya henüz santral kurulmadığını belirterek Türk Telekom müdürlüğüne başvurmam gerektiğini belirtmiştir.


Türk Telekom müdürlüğüne yaptığım başvuruda yeni taşındığım siteye fiberoptik kablo ulaştırılacağını belirtmiştir. Bu işlemlerin ne zaman tamamlanacağı hakkında soru sormama rağmen belli olmadığını söyleyerek işlemi tamamladılar. Mağduriyetimin çok acil giderilmesini ve siteye çok acil santral kurularak internet hizmetinin verilmesini istiyorum.

Şerif 52 Okunma

Cevaplar

  • Şerif12 Eylül 2013

    Tavır ve davranışlar güzeldi fakat sorunun çözümünde herhangi bir çaba göremedim.

  • Şerif12 Eylül 2013

    Henüz sorunum çözülebilmiş değil. Tarafıma şebekenin ne zaman kurulacağı ile ilgili bilgi verileceği söylendi, fakat konu hakkında bir geri dönüş olmadı. İlgili konu ile ilgili dönüşün yapılmasını bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Şerif Birkan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön