19 Şubat 2014

Türk Telekom Alt Yapı Yetersizliği Sorunu Var!

2 yıldır aynı apartmanda oturuyorum. 9 dairelik bir apartman ve sokakta sadece bizim apartmanımız olduğundan dolayı Türk Telekom 2 senedir dilekçe yazmama rağmen her şekilde iletişim kurmamıza rağmen bir Türk Telekom kutusu takmayı beceremiyor soruyorum size siz Türkiye'de alt yapı sorununu çözmek istemiyor musunuz yatırım yapmak istemiyor musunuz?


Bu konuyla ilgili en yakın merkezlere de gittim bütün proje bölümlerine gittim her seferinde dilekçe yazıyoruz ama hala işlem sıfır. 2 senedir hayatla irtibatımız kesildi Türk Telekom sayesinde iyi varsın Türk Telekom!

Uğur 71 Okunma

Cevaplar

  • Uğur10 Mart 2014

    hala geri dönüş yapılmadı daha neyi beklememiz gerekiyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2014

    Sayın Uğur Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön