03 Haziran 2015

Türk Telekom Alt Yapı Sorunu!

2013 yılında yeni yapılan binamıza Türk Telekom tarafından kabul yazısı verildi. 2014 yılı içerisinde, direk Telekom'a, aracı olarak BTK üzerinden Telekom'a şikayetlerimizi bildirdik ancak binaya alt yapı desteğini verilmemiştir. Gerekli hizmeti vermeyi düşünüyor musunuz? Böyle bir düşünceniz var ise ne zaman teşrif edeceksiniz?

Onur 108 Okunma

Cevaplar

  • Onur13 Haziran 2015

    3173339 ve 3283081 numaralı şikayetlerime istinaden ilgili firmadan tarafıma gerekli bilgilendirme yapılmamıştır. 3283081 numaralı şikayetimde ilgili arkadaş tarafımı arayıp konu ekiplerimize iletilmiştir tarafınıza bilgi verilecektir demiştir. Ancak tarafıma sorununuz giderildi gerekli bilgi almak için ilgili numarayı arayıp bilgi alabilirsiniz diye mesaj geldi. Telekom'u aradığımda konu hakkında sisteme ilgili bilgi girilmemiş tarafınıza gelen mesaj otomatik atılan sistem mesajıdır demiştir. Konu hakkında tarafıma detaylı bilgi verilmesini istiyorum. Alt yapı ne zaman sağlanacaktır?

  • Onur09 Haziran 2015

    İlgili firma tarafından durum hakkında bilgilendirme yapılmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2015

    Sayın Onur Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Fatih SANCAK Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön