22 Mayıs 2015

Türk Telekom Alt Yapı Sorunu!

Apartmana telefon kutusu takılmasını sağlayabilmek için ille de bir başbakan mı yada önemli birimi olmak lazım?
Bu nedir yahu 9 ay oldu.
Ne gerekirse yaptık dilekçe verdik kaç defa e-mail gönderdik. Hiçbir gelişme yok en ufak bir gelişme bile yok
parasıyla yaptıralım desek oda olmuyor sadece zavallı Türkiye insanlarını bekletin mağdur edin durun inşallah kimin elindeyse bu yetkiler Allah onu bu millete çektirdiklerinin kat kat fazlasını yaşatsın inşallah!
Şikayetvar sitesi haber yazmak için güzel bir site ama maalesef sadece şikayetimizi yazabiliyoruz, başkada bir işe yaramıyor!

Salih 99 Okunma

Cevaplar

  • Salih16 Haziran 2015

    Neredeyse 1 yıl olacak bina kurulalı Telekom'un haberi mi yok artık nedir bu ne sorumsuzluk ya Allah bildiği gibi yapsın sizin gibi yetkilileri... Bir kutuyu takmadınız. Nedir bu bizim çektiğimiz çile herhangi bir yetkilide ilgilenmiyor bir yere de başvuru yapamıyoruz sadece form doldurup duruyoruz... İnşallah en yakın zamanda bir musibet bulursunuz da insanların ahını almaktan vazgeçersiniz!

  • Salih13 Haziran 2015

    Merhaba artık kaç ay olduğunu gerçekten unuttum ve bu Türk Telekom'un köklü bir sorunu sadece tamam tamam bağlarız deyip te bağlanmaması insanın canını sıkıyor

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Sayın Salih Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Fatih SANCAK Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön