12 Ocak 2015

Türk Telekom Alt Yapı Problemi!

5-6 yıldır TTNET - Türk Telekom kullanıcısıyız. Defalarca alt yapımda problem olduğunu söylememe rağmen herhangi bir çalışma yapılmadı. Bu neyin duyarsızlığı anlayamıyorum. Yapılacak işlem gayet basit bir işlem. Saha dolabı dediğiniz santrale uzak olan yerlerde bulunan dolapla bina arasındaki bir kabloyu yenilemek bu kadar zor olmasa gerek? Sakarya gibi bir ilde 16 megabit hız alabiliyorken İstanbul gibi bir şehirde '2 megabit' hız vermek ayıptır. Bu aciliyeti olan bir konudur acilen alt yapıdaki kusurların giderilmesini talep ediyorum. Bağcılar Caddesi, Yenigün Mahallesi, 5/1 sokak, no:18 Türkmen Apartmanı.

Yunus 54 Okunma

Cevaplar

  • Yunus06 Şubat 2015

    Problemim devam etmektedir. Saha dolabının değişmesi gerektiği söylendi fakat hiçbir gelişme yok. Şikayetim devam ediyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön