14 Eylül 2013 #2011240

Türk Telekom Alt Yapı Olmasa da Fatura Göndermeye Devam Ediyor!

Yaklaşık bir ay önce evimi taşıdım ve buna bağlı olarak ev telefonumu ve ADSL'imi taşımak için Türk Telekom'a nakil talebinde bulundum. Bulunduğum bina yeni olduğu için altyapı olmadığını nakil işlemini gerçekleştiremeyeceklerini söylediler. Yan binada altyapı olmasına rağmen benim bulunduğum binaya toprak altından kablo çekilmesi gerektiğini bununla ilgili bildirim yapacaklarını söylediler.


Bu süre içerisinde faturalarım gelmeye devam ettim ancak sorun çözülmedi. Hattımı iptal ettirmek istediğimde kampanyalı olduğu için faturalar hariç yaklaşık 400-450 TL ekstra bir bedel ödemem gerektiği söylendi. İnterneti ne iptal edebiliyorum ne de kullanabiliyorum.

İrfan 57 Okunma

Cevaplar

  • İrfan17 Eylül 2013

    Sorun olduğunu kabul ettiler ama herhangi bir çözüm üretemediler. hala fatura ödüyorum ve hala internetim yok..

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın İrfan Bey , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön