10 Haziran 2015

Türk Telekom Alt Yapı!

İkamet etmiş olduğum binamızda alt yapı olmaması nedeni ile internet ve telefon hizmeti alamıyoruz. Yapmış olduğum araştırmalarda dilekçe vermem gerektiğini öğrendim. Telekom müdürlüğüne vermiş olduğum dilekçeye istinaden herhangi bir geri dönüşte bulunulmadı. Acil olarak sorunumun giderilmesini rica ederim.

Koray 124 Okunma

Cevaplar

 • Koray15 Haziran 2015

  1-37046634972 referans No.lu telekom şikayetim ile ilgili olarak belirtilen adres tarafından bize dilekçe verilmedi denilerek konu kapatılmış ve ben bunu aradığımda öğreniyorum yoksa haberim yok 4.haftaya girdik biz dilekçeyi Kadıköy telekom müdürlüğüne vereli, gerekirse kamera kayıtlarına bakılabilir biz dilekçe verdik babamın adına. Artık çok sıkıldım evime telefon ve internet alamıyorum bu nasıl iş?

 • Koray15 Haziran 2015

  Yapılan incelemelerde belirtilen adres tarafından bir dilekçe verilmediği söylenmiş kamera kayıtlarını izleyin 3 hafta önce o dilekçeyi verdik.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2015

  Sayın Koray Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

 • Koray10 Haziran 2015

  Burcu hanım, bir an önce sıkıntımızın giderilmesini rica ederiz. Kimse evine telefon alamıyor.

 • Koray10 Haziran 2015

  Burcu hanım durum çok sıkıntılı kimse telefon alamıyor lütfen bir an önce mahrumiyetimizin giderilmesini rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön