15 Mayıs 2013 #1800416

Türk Telekom Akşam 7 den Sabah 7 ye Kampanyası!

Bu ay ki gelen faturadan dolayı çok üzüntü içerisindeyim.Çünkü herkesin bildiği gibi sabit telefon ile 3000 dk görüşme,gsm hatlarla 1000 dk bedava.Reklamlarınızda dahi bas bas bağırıyorsunuz akşam 7 den sabah 7 ye diye.Fakat 31 TL gsm görüşmesinden dolayı bu ay ki faturaya ekleniyor.Müşteri temsilcinizi aradığımda gsm ile görüşmeleriniz dk 10 krş demekte,bunu bir müşteriniz olarak gelen kabarık faturadan mı öğrenmek zorundayız?neden müşterilerinizi bilgilendirmiyorsunuz?Bunu sizin gibi bir TÜRK TELEKOM firmasına yakıştıramadım.

Onur 183 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön