28 Ağustos 2013 #1979873

Türk Telekom ADSL Bağlantı Sorunu!

Son 3 aydır Türk Telekom ADSL internet bağlantısıyla ilgili yaşadığım sorunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Günde defalarca bağlantının kesilmesi, internet hızının çok yavaş olması gibi sorunların yanında müşteri temsilcileriyle yaptığım gereksiz görüşmelerin yanı sıra oluşturduğum 20'den fazla arıza kaydının ne kadar gereksiz olduğunu daha iyi anlıyorum.


Kayıtlarını incelediklerinde defalarca telefon numrasını bıraktığım halde kimsenin geri dünüş yapmadıklarını elbette göreceklerdir. En son geçen hafta ekip gelip inceleyecek dediler bırakın ekibin gelmesini telefon bile açmadılar. İnternet bağlantısı yüzünden bütün işlerim aksadı. Ben bu saatten sonra sadece dava açarım.

Mehmet 66 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet10 Ekim 2013

    kontrat süresi bittikten sonra ttnet te biter benim için ..

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön