23 Kasım 2013

Türk Telekom Abonesi Olmadığım Halde Sürekli Arıyor!

Daha önce aşağıda görebileceğiniz mesajı paylaşmış idim. Sorun için Türk Telekom'dan arandım ve benden aboneleri olmamama rağmen abonesi olmadığım hizmetin abone numarasını vermez isem silme işlemini yapamayacaklarını söylemişlerdir. Ve bugün uzun bir aradan sonra tekrar rahatsız edilmiş bulunuyorum. Büyük teknoloji şirketi böyle olunur.


Yaklaşık 2 yıldır, Türk Telekom tarafından abonesi olmadığım halde aboneleriymişim gibi beni aramaktadırlar. Belki 10 defa (ki bu sayı abartılmamıştır) aranarak bilgi verilmek istenmiştir. Her defasında başka bir aboneyi aramaktadırlar. Her seferinde gerekli açıklamayı arkadaşlara yapmama rağmen 2 yıldır telefon numaramı data baselerinden silememişlerdir.

Orhan 48 Okunma

Cevaplar

  • Orhan29 Kasım 2013

    henüz TT tarafından konu ile alakalı bilgilendirilmemiş bulunuyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Kasım 2013

    Sayın Orhan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön