07 Şubat 2014 #2281892

Türk Telekom Abonelik İptali Yapmamış

282788*** numaralı telefon hattı kullanıcısı iken yeni adresimde altyapı eksikliği nedeni ile telefonumu ve internet paketimi kullanamadım. Çorlu şubesi aboneliğimi dondurdu, sürenin sonunda hala alt yapı sorunum giderilmediği için aboneliğim iptal edildi ve bu süreç 3 ay sürdü 3 ay boyunca telefon ve Çorlu şubenize gidip gelmekle uğraştım.


Dün tarafıma gönderilen mesajda dondurulan aboneliğiniz 23/02/2014'de yeniden görüşmeye açılacaktır denilmektedir. Ancak ben abonelik dondurmadım kurum hizmeti veremediği için aboneliğimi sonlandırmak zorunda kaldı. Bu konu artı para konusu değil beni abone yapamayacaklar. Tüm kanuni haklarımı kullanacağım.

Tuncay 119 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Tuncay KAYA, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön