sta-4-hoverİyi Çözüm

Türk Telekom Abonelik İptali Ve Faturalandırılması!

Rasim Rasim18 Şubat 11:57

16.01.2020 tarihinde Kilis ilindeki telefon, internet ve Tivibu aboneliğimi iptal ettirdim. Benden üzerime kayıtlı kullandığım cihazların 1 hafta içerisinde teslim edilmesi istendi. 20.01.2020 tarihinde tivibu'ya ait olan 1. Set top box 2. İptv modem 3. Kumanda 4. Kablo (HDMİ) teslim ettim. Ancak adıma düzenlenen son iptal faturasında cihazları teslim ettiğim halde 575,84 TL fatura tahakkuk ettirilmiş ve bunun 475,99 TL' sinin Tivibu ev cihazından kaynaklandığı fatura detayında açıklanmıştır. 

Cihazı teslim ettiğim halde sisteme işlenmeyerek adıma fatura düzenlenmiştir. Üstelik cihazı teslim ettiğimde özellikle sormama rağmen ne kadar ücret ödemem gerektiği bana bildirilmemiş size daha tebliğ edilecek denilmiştir. 

İlgili kuruma gittiğimde kendilerinde teslim ile ilgili kayıt bulunmadığı bana teslim edilen nüsha varsa düşümün yapılacağını söylemişlerdir.

Bu kadar büyük bit firmanın kayıt tutmayıp müşterinin kayıtlarına göre işlem yapması gerçekten şaşırtıcı. Bu olayın kasıtlı olarak yapıldığı müşteriyi hataya zorlayarak bu paranın ödetilmek istediğini düşünüyorum.

Bu faturadan kaynaklanan hatanın bir an önce düzeltilmesini ödenilen fazla miktarın tarafıma iade edilmesini istiyorum.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler