20 Şubat 2013

Türk Telekom Abonelik Bilgilerimi Paylaşıyor!

Türk Telekom abonelik bilgilerimi bilerek veya bilmeksizin paylaşıyor. Ev telefonuma ait Türk telekom aboneliği bir akrabamın üzerine kayıtlı ama iletişim telefonu olarak kendi kullandığım cep telefonunu verdi. Hemen hemen her gün firmalar tarafından reklam amaçlı akrabamın ismi ile aranıyorum. Bu isimle beni aramaları tesadüf müdür.

Türk telekom dışında hiçbir firmada bu isimle aboneliğim yok. Şimdi soruyorum Türk telekom abonelik bilgilerimi 3. kişilerle paylaşabilir mi. Bu bilgilerin neden paylaşıldığı konusunda tarafıma bilgi verilmesini ve bundan sonra hiç bir firmaya üyelik bilgilerinin verilmemesini arz ediyorum.

Suat 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Suat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi e-mail kanalı ile tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön