26 Mart 2013 #1707747

Türk Telekom Abonelik Başladı Hizmet Yok Fatura İşliyor!

17.03.2013 tarihinde TT sabit hat aboneliği talep ettim. Aboneliğim 18.03.2013 tarihinde aktif hale geldi ve 262 721 **** nolu numara ile hizmetiniz aktifleşti bilgisi geldi. TT yetkilisi bağlantıyı yaptığını 5 saate kadar hattın açılacağını iletti. Ancak hattım açılmadı , tesisatçı çağırdım ve tüm tesisatı kontrol etti , TT hattında sinyal olmadığını iletti.


Özetle halen aktif olmayan hat için bedel ödüyorum. Sorunumu çözmeleri için Telekoma 4 şikayet kaydı açtırdım ama çözüm yine yok , sabit hat için gittiğim Telekom sonrası 9 gündür hattım açık değil , 2 tesisatçıya 150 TL verdim. Hatta bağlantı yapmayan TT den şikayetçiyim ve hattımın açılmasını ve bedellerin ödenmesini talep ediyorum.

Serdar 122 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Serdar Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. www.sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön