01 Nisan 2013 #1715817

Türk Telekom Abone Merkezi Yanlış Bilgi Verdi!

29. 03. 2013 tarihinde Ankara Keçiören Telekom Müdürlüğüne gittim. fiber internete abone oldum. neyse her şey çok güzel modemi getirdi N... hanım dedi yarın bize uğrayın başka modem vereceğim. bende ertesi gün gittiğimde N.. hanım yoktu onun yerine Z... hanım vardı aradı taradı modem yok. internet hizmeti bağlanmadan modem verilmez dediler resmen benimle dalga geçtiler.


Çok değerli vaktimi iş bilmez Telekom elemanları yüzünden kaybettim. yeni abone olduğum internetimi ve telefon hattımı Tivibu hattımı sırf bu şekil iş bilmez personeliniz yüzünden iptal ettireceğim. personelin adı Ankara k. ören Telekom şubesi internet abone işleri N... hanım bir daha Türk Telekom'mu asla çok pişmanım.

Alaattin 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön