Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türk Telekom 9520'den Şifre Gelmemesi Sorunu

145
Zübeyde
Zübeyde 20 Ocak 15:49

Defalarca denememe rağmen mesaj geliniyor. Uzun süredir bununla uğraşıyorum. Bunun yüzünden hesabıma giriş yapamıyorum. Bu durum aşırı derecede saçma. Hesabıma giriş yapmam gerekiyor. Acil bir şekilde sorunumun çözülmesini talep ediyorum. Umarım ilgilenilir.

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

Türk Telekom Tivibu Şikayetimden Dolayı

Her gün Tivibu'dan nefret ediyorum. Aldığıma pişman oldum, kim sorarsa programları sonradan seyredeceğiz, durdurup devam edeceğiz. Ama nedense bunların hiç birini yapamıyoruz.

profile
77
4 gün önce

Türk Telekom Ev İnterneti Kurulum

Türk Telekom ev interneti için başvuru yaptık ertesi gün saat 13.00 ile 18.30 arasında gelip kurulum yapılacağı söylendi fakat ertesi gün aranıp boş port olmadığı internet başvurusu iptal edileceğini söylediler. Aylardır arıyoruz boş port yok merkezi bir yerde oturuyoruz fakat internet bağlatamıyoru...

profile
66
4 gün önce

Türk Telekom Telefon Ve İnternet Sorunu

Ev ve telefon hattımı değiştireceğim, WhatsApp görüşmesi şebekeden nasıl daha iyi olabiliyor anlamıyorum. Türk Telekom maalesef üzücü bir durum. Bu sorun çözülmediği takdirde çok müşteri kaybına uğrayacaksınız. Zam geliyor ama karşılığı yok, bu nasıl oluyor?

profile
Eda
69
4 gün önce

Türk Telekom Bozuk Powerbank Satışı

Ben Çorlu Türk Telekom şubesinden powerbank aldım bozuk çıktı. Kimse ilgilenmedi. Üstelik bana kullanılmış kablo vermeyi teklif ettiler ve hiçbir şekilde değişim sağlamadılar. Lütfen bu konuda gereğini yapmanızı rica ederim gerekli yerlere müracaat etmek zorunda kalacağım.

profile
67
4 gün önce

İnternet Kopukluğu Ve Türk Telekom İşgüzarlığı

Türk Telekom internetinden şikayetçiyim. 1 haftadır wan bağlantısı kesiliyor. Her aradığımda 6 Şubat'ta kesildiğini görüyorum gibi ezbere laflar konuşuyorlar. Güya 8 Mayıs'ta düzeltilecekmiş. Sınavlara çalışıyoruz, online derslere giriyoruz bir de bu gibi işgüzar firmalarla uğraşıyoruz! Şikayetçiyim...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .