18 Nisan 2013

Türk Telekom 8 Aydır Hizmet Alamıyoruz!

2012 yılının 8.ayında yeni taşındığım binaya mevcut telefon hattımın ve internet bağlantımın nakil edilmesi için talepte bulundum. O günden beri nakil işlemi gerçekleşmediği gibi, internet kullanım bedelini hesabımdan tahsil etmeye devam ettiler. Sonunda otomatik ödeme talimatını iptal ederek ücretin alınmasını önledim.

Taşındığımız bina yeni bir bina olup, şu an apartmanda bulunan 13 dairenin tamamı aynı dertten şikayetçi. Türk Telekom'a yapılan başvurularda, binaya gelen hat olmadığı için internet ve telefon bağlanamadığı, kazı yapılıp yer altından hat çekileceği söylenmekte fakat bugüne kadar hiçbir işlem yapılmamıştır. Bilgi çağında İstanbul'un göbeği Şişli'de telefon ve internetimiz yok.

Oğuz 54 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz19 Nisan 2013

    Alt yapı çalışması dün tamamlandı. En hızlı şekilde nakil işlemlerinin tamamlanması için hassasiyet göstermenizi rica ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Oğuz Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön