20 Ocak 2014

Türk Telekom 7 Aydır Taşındığımız Apartmana Kutu Bağlanmıyor!

8 ay önce taşındığımız binaya 10 kez başvuru yapmış olmamıza rağmen kutu bağlanmadı. En son yeni yıldan önce Avcılar Telekom'da ki yetkililer sorunumuzun 15 gün içinde çözüleceğini bildirdiler fakat tekrar aradığımızda bizi yeniden bekleme listesine aldılar.

Binamızda bizimle birlikte 3-4 kişi de ayrı ayrı başvuruda bulunmasına rağmen 8 aydır basit bir kutu binamıza bağlanmıyor. 10 kez başvuru yapılmış bir hizmet hala nasıl sağlanamaz? Türk Telekom talebimizi neden ciddiye almıyor? İnternet üzerinden çalışmamız gereken bir işimiz var basit bir kutu olmadığı için hiçbir firmadan hizmet satın alamıyoruz bu yüzden işlerimiz aksıyor. Türk Telekom tarafından acil dönüş bekliyoruz.

Deniz 59 Okunma

Cevaplar

  • Deniz24 Ocak 2014

    Türk Telekom çözümle ilgili şikayet mektubuma cevap vermek dışında herhangi bir şey yapmamıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Deniz AKSEKİ, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön