27 Ocak 2014 #2257212

Türk Telekom 7 Aydır Nakil Yapmıyor!

0472 216 **** no'lu telefon kullanıcısıyım. Yaklaşık 7 ay önce nakil istedim.7 aydır bekliyorum alt yapı olmadığından dolayı. Bina altyapısı mevcut ama aradaki bağlantıyı yapmıyorlar.7 aydır mağdurum. Konuyla ilgilenmenizi rica ediyor ve saygılarımı sunuyorum.

Seyithan 27 Okunma

Cevaplar

  • Seyithan06 Şubat 2014

    7 aydır bekliyorum.eb son musteri hizmetlerini arayınca ögrendim.onlar aramadılar.2014 mart ayında çalışmalar başlayacakmış.bu çok uzun bir süre zaten 7 aydır bekliyorum.başta ağrı türk telekom operasyon müdürü bu işlemi biz yapmıyoruz dedi.şimdi ne değiştide yapmayı kabul etti.ayrıca dahada öteleme yaparak 2 ay sonraya gün verildi.yaklaşık 9 ay olacak.insaf yahu.ağrı türk telekomun yapmış olduğu hizmetten rahatsızım.Görevden kaçıyorlar,işi yavaşlatıyorlar,baştan sağma yapıyorlar ve kendileri lehinde karar vererek müşteriyi mağdur durumda bırakıyorlar.Telefon müşteri hizmetleri ise 3 tana bayan temsilci ile konuşma tecrübeme dayanarak hiçbiseyden anlamıyorlar.Bırakmış olduum şikayet dilekçesini dahi bulamıyor ve görüntüleyemiyorlar.saygılarımla.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Seyithan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön