01 Kasım 2016 #6823377

Türk Telekom 7 aydır Hat Çekecek!

Türk Telekom Gaziosmanpaşa il Müdürlüğüne bağlı İslambey Mahallesi Tekke Sokak *** Eyüp İstanbul ikame adresimde Türk Telekom’un sağlamış olduğu hizmetlerden yararlanmak için binaya gerekli altyapı ve kutunun kurulması adına başvurumu GOP müdürlüğünüzden 25/04/2016'da başvuru yapmış, telefon ve internet için gerekli abonelik sözleşmeleri işleme vermiş bulunmaktayım.


Konu ile ilgili geçen sürede hiçbir işlem ya da çalışma yapılmamaktadır. Her seferinde müdürlükten işlemde gözükmekte deniyor. Başkada bir şeyden bahsedilmiyor. Müşteri hizmetlerinin ise konu ile ilgili en ufak bir bilgisi dahi yok binanızda tesis göremiyorum müdürlüğe gidin deniyor. Başvuru esnasında 6 ay gibi bir süre sürebileceği söylenmişti. Başvurumun üzerine geçen 6 ayda tarafıma hiçbir Bilgilendirme yapılmadı ve de çalışma da olmamıştır.

Samet 280 Okunma

Cevaplar

  • Samet31 Ekim 2016

    Artık bekleme süresi kısalacak ve de böyle bir imkanı da var ise binaca kutuyu alıp taktıralım. Aksi halde kurumunuz ile bu işin çözümlenebileceğine inancım kalmamıştır. Süreç ile ilgili 6 Ayda alınan yol ile ilgili bilgi beklemekteyim. Bu şikayetime 'çalışmalar devam etmektedir' hazır metin cevap yerine düzgün bir cevap gelene kadar her gün şikayette bulunmaya devam edeceğimi belirtmek isterim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön