02 Haziran 2014

Türk Telekom 6 Aydır Hizmet Alamıyoruz!

Aynı mahalle içerisinde 45 yıldır aynı hattı kullanmamız rağmen 6 aydır dilekçe vermemize rağmen herhangi bir hizmet alamıyoruz, onu geçtim hizmet bulgusuna bile rastlayamadım.


Ulaşmaya çalıştığımız Gaziosmanpaşa Türk Telekom Genel müdürlüğü telefonlarını açmazken saat 5:30'da kapanıyor dolayısıyla gidemiyoruz da. İletişim çağında iletişim kurmak için hizmet alamıyoruz ne de ulaşabiliyoruz.


Türk Telekom call centerları aradığımda da ne kadar süre sonra hizmet alabileceğimizi söyleyememekteler. Lütfen konu ile alakalı acil dönüşünüzü rica ediyorum.

Çiğdem 113 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Haziran 2014

    Sayın Çiğdem Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön