01 Nisan 2013 #1716405

Türk Telekom 54 Gündür Nakil İşlemi Yapmıyor!

189239**** Hesap Nolu TTNET Abonesiyiz. 4 Şubat 2013'te TTNET'i arayıp nakil talebinde bulunduk. Binamızın yeni olması sebebiyle nakil yapılamayacağını çünkü önce altyapı için çalışma yapılması gerektiğini söylediler beklememizi istediler ayın 10 unda tekrar aradım ve hala sonuç alamadım dedim.


Bunun üzerine şikayet kaydı oluşturuldu ve dönüş yapılacağını söylendi. 24 şubata kadar bekledik hala sonuç yoktu.tekrar aradık ve şikayet kaydına ulaşamadıklarını yeni bir kayıt oluşturacaklarını söylediler. 11 mart günü aradılar ve Müdürlüğe gidip sormamızı ve dilekçe yazmamızı söylediler. Müdürlük adımızın listede olduğunu bir iki haftaya geleceklerini söylediler.Bugün 30 Mart ve hala sonuç yok!

Emre 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön